Hakkımızda


emeyz.com 29 Ekim 2017 tarihinde küçük bir fikir olarak meydana geldi. Ardından günlerce ve gecelerce isim bulma çalışmaları sonucunda Osmanlıcada sözlük anlamı "Ayırmak, bir şeyi denklerinden üstün tutmak" anlamına gelen "meyz" kelimesinin internetteki kullanımı "elektronik" anlamına gelen "e" harfi ile buluşmasının ardından "emeyz.com" olarak 8 Kasım 2018 tarihinde ortaya çıktı. Fikir aşamalarının tamamlanması, tasarım ve kodlama sürecinin bitmesinden sonra yayına alındı.

Emeyz.com internet kullanıcılarının internette geçirdikleri vakitleri iyi değerlendirmelerini, hayatlarını pratikleştirmeyi, yeni bilgi edinmelerini ve belki de öğrendikleri yeni bilgilerden yola çıkarak yeni fikirlere ışık tutmayı amaçlayan bir sosyal paylaşım bloğudur.

Emeyz.com bu amacını siz değerli okurlara ne nasıl yapılır? nasıl alınır? nereye nasıl gidilir? nasıl bulunur? tarzında ne, nasıl, nedir ve kimdir gibi sorulara cevap veren makaleler ile gerçekleştirmeye çalışıyor.

Siz çok değerli okurlarımızda insanlara faydalı olabilmek adına bize içerik gönderebilirsiniz. Her zaman değerli bilgilerinize, fikirlerinize ve eleştirilerinize yer vermekten mutluluk duyarız. Bizi takip etmeye devam edin.

Bize vakit ayırdığınız için hepinize kalpten teşekkür eder ve iyi vakit geçirmenizi dileriz.

Emeyz.com Ekibi.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.